Rychlý kontakt: 774 288 722

O mně

V prostředí péče o zdraví se pohybuji více než 20 let. Svou dráhu terapeuta jsem nastoupil v roce 1996 studiem oboru fyzioterapie na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Od roku 2008 se věnuji studiu a praktikování čínské medicíny. Tento obor jsem studoval na 1. škole tradiční čínské medicíny – TČM formou dálkového studia univerzity Guangming v Pekingu.

Kromě terapeutické praxe v Havířově působím jako lektor akupunktury a pulzové diagnostiky na 1. škole tradiční čínské medicíny – TČM v Praze a ve svých specializacích (pulzová diagnostika Shen Hammer a akupunkturní systém Aplikovaná teorie drah dle dr. Wang Juyi z Pekingu) se dále pravidelně vzdělávám, zejména v zahraničí.

Čínská medicína a fyzioterapie mají mnoho společného a v průběhu let jsem vyvinul efektivní kombinaci metod obou oborů ku prospěchu svých klientů.

Ať už přicházíte pro „prostou“ bolest krční páteře nebo komplexní chronické onemocnění, můj přístup zohledňuje mnoho aspektů vašeho zdraví. Moje praxe je vysoce individualizovaná a založená na důkladné analýze zdánlivě nesouvisejících příznaků, které dohromady tvoří to, čemu se v čínské medicíně říká „disharmonický vzorec“. Společně můžeme tento vzorec rozpoznat a léčit.

Nabízím poctivý, odpovědný a citlivý přístup k vám a k vašim potížím.